Online Randevu Alın
Vajina Estetiği

Vajina Estetiği Nedir?

VAJİNA ESTETİĞİ OPERASYONU

İÇ DUDAK ESTETİĞİ / LABİOPLASTİ

Her kadın kendini iyi hissetmek ve kendisini beğenmek ya da beğendirmek adına dış görünüşlerine önem vermektedir. Gerek güzel hissetmek, gerekse bazı gereklilik durumlarından ötürü uygulanan estetik yöntemleri günümüzde birçok bayan tarafından tercih edilmektedir.
Bu estetik yöntemleri içerisinde, popüler durumda olan vajina estetiği ve labioblasti de bulunmaktadır. Labioblasti daha çok, vajina bölgesinde oluşan sarkma, esneme gibi kötü görünümün ortadan kalkması için uygulanmaktadır.

Labioblasti (Vajina-İç Dudak Estetiği) Kimlere Önerilir?

Normal doğum sonrası vajina bölgesinde oluşan esnemeleri gidermek isteyen kadınlara,
İç dudakları herhangi bir hoşnutsuzluktan ötürü düzeltmek isteyen kadınlara,
Cinsel hazzı artırmak isteyen kadınlara,
İç dudak kısmında sarkma olan kadınlara,
Kendi cinsel organını / vajinasını görsel (anatomik) olarak beğenmeyen kadınlara,
Vajinadaki küçük dudaklarının (labio minoralar), doğuştan asimetrik şekli olan kadınlara, (bu kadınlarda küçük dudaklar, fil kulağı şeklinde, geniş yüzeyli olur.)
Küçük dudakların olması gerektiğinden büyük veya asimetrik olan kadınlara,
Vajina daraltmak isteyen kadınlara,
Doğum esnasında yapılan ‘epizyotomi’ denilen kesileri olan kadınlarda, cinsel tatmini engelleme durumu söz konusuysa,
Vajinadaki idrar torbası kısımlarında oluşan sarklamaları olan kadınlara, (bu sarkma hem idrar tutumamaya neden olabilir hem de cinsel fonksiyon açısından bozukluğa neden olabilir.)
Rahim/uterus gibi ‘ileri derece’ sarkması olan kadınlara,
Ve bunlara benzer vajinal şikayetleri olan kadınlara plastik estetik operasyonlar yapılabilmekte ve bayana psikolojik açıdan moral, rahatlık ve cinsel hayata pozitif katkıda bulunulabilmektedir.
Gereklilik veya görsellik açıdan tüm kadınlara vajina estetiği / iç dudak estetiği operasyonu yapabilmekteyiz.

Vajina Daraltılması Vaginoplasti (Colporaphy Posterior Ameliyatı)

Kadınlardaki cinsel organ vajina bölgesi birçok nedenden dolayı genişleyebilmektedir. Örneğin, kadın bir veya birden fazla doğum yapmışsa, daha önce kürtaj durumu olduysa, çok sık sayıda cinsel ilişkiye giriliyorsa veya vajen bölgesinde erken yaşlanma veya yaşlanma söz konusuysa vajina daraltılmasını önermekteyiz. Çünkü bu genişleme durumu kalıcıdır. Yıllar geçse bile rahim eski haline gelmez ve bu kişide sıkıntılar oluşturabilir. En önemlisi, cinsel ilişki açısından sıkıntı yaratabilmektedir. Vajina, penisi iyice sarmadığı zaman iki taraf açısından da tatminsizlik durumu oluşturur. Genişlemiş bir rahim, ilişki sırasında çiftlerin zevk alma ihtimalini çok azaltır.
Vajinoplasti ile hem vajinanın görselliği hem de işlevi açısından güzel bir onarım yöntemidir. Vajina küçük bir operasyon ile daraltılır, istenilen görünüme ulaştırılır ve cinsel hayatın da daha tatminkar olmasını sağlar. Bu işlem için kadının evli olması gerekmiyor.

Labioplasti (Vajina İç dudak estetiği)

Bazı kadınlarda vajinada bulunan iç dudakların (labiumların) yeniden şekillenmesi operasyonuna labioplasti denilmektedir.
Vajende yapısal olarak bozukluğu olan kadınların, iç dudakları asimetrik, normalden geniş, bozuk şekilli, uzun olabilir. Görsel açıdan kötü ve estetik olmayan bir görüntü sergileyebilir. Bu da kadına hem ilişki sırasında ağrı verebilir, aşırı terlemeye neden olduğundan enfeksiyon kapmaya neden olabilir, kötü koku yayabilir, hem de psikolojik açıdan etkiler, mutsuz eder.
Labioplasti, bakire kızlara da uygulanabilmektedir. Kızlık zarı iç kısımda olduğu için hiçbir şekilde zara zarar gelmez.

Daha Fazla Bilgi İçin Bizimle İleşim Kurunuz.

0533 385 67 73 Tıkla Ara

Tıkla Whatsapp'tan Soru Sor

Haldızweb Kurumsal Web Tasarım & Digital Reklam Ajansı